N.B. De jaartallen geven het benoemingsjaar weer
N.B. De gegevens voor deze lijst zijn voornamelijk ontleend aan inv.nrs. 36, 241-246, 250-253 en 257-278
N.B. De gegevens voor deze lijst zijn voornamelijk ontleend aan inv.nrs. 36, 241-246, 250-253 en 257-278
werk van levende meesters, 17 juli-18 augustus.
werk van leden, april.
werk van leden, april.
werk van kunstenaars uit binnen- en buitenland, juni.
werk van leden, april.
werk van levende meesters, 11 juni-8 juli.
werk van leden, april.
werk van leden, 12-27 april.
werk van leden, mei.
werk van leden, april.
werk van leden, 22 april-7 mei .
tekeningen bijeengebracht door de leden t.g.v. het 75-jarig bestaan van Kunstliefde, 22-29 april.
werk van leden en niet-leden, 30 maart-20 april.
werk van leden, april.
werk van levende kunstenaars, 21 juni-11 juli.
werk van leden, 9-25 april.
werk van leden, april/mei.
werk van leden, april.
werk van leden, 1-26 april.
werk van leden, april.
aquarellen van W.E. Roelofs jr. en F.A.E.L. Smissaert, 12-22 februari.
werk van leden, april.
werk van leden, april.
werk van leden, april.
werk van leden, 2-16 april.
reclamebiljetten, titels etc. uit Nederland, België, Frankrijk etc. (collectie Joh. A. Moesman), 23-30 april.
schilderij van O.Eerelman, voorstellende de intocht van H.M. koningin Wilhelmina binnen Amsterdam, oktober.
werk van leden, april.
schilderij met zinnebeeldige voorstelling van Willem van den Heuvel, mei .
werk van leden, april.
schilderijen en studies van Herman van der Haar, 27 april-5 mei.
aquarellen van Anth. E. Grolman, 22 januari-9 februari.
aquarellen, schetsen en tekeningen van de stad Delft van Karel Hanau, maart.
werk van leden, apri1.
werk van leden, maart/april.
werk van leden, april.
tekeningen in wit en zwart, 24 april-1 mei.
werk van leden, 23 april-7 mei.
werk van leden en andere kunstenaars, 10 oktober-8 februari 1906.
werk van Anth. E. Grolman, 3-25 maart.
werk van leden, april.
schilderijen en tekeningen van de Gooise club "De Tien", 21 oktober-...
schilderijen van J. Jeanot, 30 oktober-3 november.
schilderijen en studies van H.O. van Thol en A. van Thol-Ruysch, 18 november-9 december.
schilderijen en tekeningen van A.H. Koning en A.L. Koster, 7-23 januari.
oude en nieuwe Japanse kunst (collectie firma wed. C.G. Kleykamp, Rotterdam), 30 januari-17 februari.
werk van leden, 16-30 juni.
schilderijen en aquarellen van E.R.D. Schaap en M. Schaap-van der Pek, november.
schilderijen, aquarellen en tekeningen van kunstenaars die lid zijn of zijn geweest van Kunstliefde, 21 december-5 januari 1908.
etsen van J.M. Graadt van Roggen, 1-15 maart.
werk van leden, 5-20 april.
reprodukties van Vlaamse Primitieven, 3-7 juni.
schilderijen en tekeningen van Joh. Gabriëlse, 1-15 november.
aquarellen van Anth. E. Grolman, 29 november-20 december.
schilderijen en tekeningen van Barend Polvliet, 17-31 januari.
werk van leden, 11-25 april.
isographieën van Meurs, naar tekeningen en etsen van Vincent van Gogh, Anton Mauve, Matthijs Maris e.a., 15-30 juni.
Engelse en Amerikaanse reclamebiljetten, boekomslagen etc. (collectie Joh. A. Moesman), 27 december + 4 en 5 januari 1910.
werk van G.W.P. van Dokkum, 8-22 januari.
schilderijen etc. uit de groot-industrie van Herman Heyenbrock, 2-20 februari.
schilderijen van Frans Oerder, 6-20 maart.
werk van leden, 10-24 april.
werk van leden op de Utrechtse Provinciale tentoonstelling van Kunst, Handel en Nijverheid in Tivoli, juni.
schilderijen van Bram van der Wissel, 11-25 september.
schilderijen en tekeningen van A.J.G. Colnot, D.H.W. Filarski en H. Volmar, 4-25 december.
Japanse en Chinese kunstvoorwerpen (collectie firma wed. C.G. Kleykamp, Den Haag), 4-22 januari.
schilderijen en tekeningen van Jac. J. Doeser, 5-22 februari.
prentbriefkaarten betreffende het Huis van Oranje (collectie Joh. A. Moesman), 29 maart-3 april.
werk van leden, 16-30 april.
schilderijen en studies van Herman van der Haar, 6-24 maart.
werk van leden, 21 april-5 mei.
werk van leden, 20 april-4 mei.
medailleerkunst, munten en penningen, 7-30 juni .
reprodukties van Vlaamse primitieven (collectie J.A. Begeer), oktober.
aquarellen van J. Jeanot en Paul Rossart, 17 december-1 januari 1914.
werk van leden, met een maquette van het Dondersmonument van Toon Dupuis, 5-26 april.
Utrecht in beeld, 30 mei-19 juli.
werk van leden, 1-29 november.
de Tauromachia van Goya, serie van 30 etsen van stierengevechten (collectie firma R.W.P. de Vries, Amsterdam), december.
werk van Vaarzon Morel, 20 december-10 januari 1915.
etsen en beeldhouwwerken van C. van Brandenburg, A. Derksen van Angeren, J.M. Graadt van Roggen, W. van Leusden, Jan Poortenaar, A. van Weezel Errens, mevrouw R.W. van Dantzig, August Falise, 17 januari-7 februari.
etsen van A. Berton, E. Chahine, Seymour Haden, A. Legros, A. Lepere, A. Zorn, 14 februari-7 maart.
werk van leden, 4-25 april.
schilderijen van Le Fauconnier, mei.
bloemstillevens, 18 juli-15 augustus.
aquarellen, tekeningen en etsen van leden, 26 september-24 oktober.
grafische kunst van leden van de "Vereeniging tot bevordering der grafische kunst", 7 november-6 december.
17de-eeuwse schilderkunst (collectie firma J. Goudstikker, Amsterdam), 12 december-3 januari 1916.
schilderijen en andere kunstwerken, afgestaan t.b.v. de bouwfondsverloting van "Pictura Veluvensis" te Renkum, 23 januari-6 februari.
werk van leden, 2-30 april.
werk van leden van de Haagsche Kunstkring, 11-19 februari.
werk van leden van de Vereeniging "Nederlandsche Kunstkring", 20 mei-10 juni.
schilderijen van G.W. van Yperen, 18 november-2 december.
ontwerpen voor een reclameplaat voor de tweede Nederlandse jaarbeurs, 23-30 december.
menu's van Joh. A. Moesman, 18-29 september.
geen tentoonstellingen.
schilderijen, tekeningen, grafiek, beeldhouw- en boetseerwerk van kunstenaars uit Utrecht, De Bilt (Bilthoven), Zeist, Jutphaas, Maarssen, Maartensdijk, Ouderijn en Bunnik, 1-15 mei.
geen tentoonstellingen.
werk van C.W.J. Kymmell (in hotel Des Pays Bas), 26 januari.
werk van W. van den Heuvel (in hotel Des Pays Bas), 20-27 februari.
werk van Jozef Hoevenaar en enkele andere leden, 20-22 november.
geen tentoonstellingen.
geen tentoonstellingen
geen tentoonstellingen.
werk van G.W.P. van Dokkum, 12 september-1 oktober.
internationale tentoonstelling van nieuwe fotografie, onder auspiciën van o.a. Kunstliefde (in Kunstzaal Wagenaar), 17-26 december.
werk van leden, 29 oktober-19 november.
werk van leden (in het Stedelijk Museum te Maastricht), 17 juni-1 juli.
werk van leden, 11 november-2 december.
werk van leden, 10 februari-3 maart.
werk van leden van de Limburgse Kunstkring, juni.
werk van leden, 27 oktober-17 november.
werk van leden, 16 mei-7 juni.
werk van leden (in het Stedelijk Van Abbe-Museum te Eindhoven), 3 oktober-15 november.
kunstnaaldwerk van Hildegard Brom-Fischer, emaillekunst van Johanna Brom, beeldhouwwerken en tekeningen van Jo en Stef Uiterwaal, 9-31 januari.
moderne kunst uit Utrechts particulier bezit, 30 juli-4 september.
werk van leden uit de jaren 1807-1937 (in het Centraal Museum), 16 oktober-14 november.
werk van leden (in de zalen van "Pictura" te Groningen), 12-27 december.
moderne kunst uit Utrechts particulier bezit, 30 juli-11 september.
werk van Kees van Dongen, 8 oktober-7 november.
werk van leden, 14 november-11 december.
werk van Toon Kelder, 16 december-8 januari 1939.
werk van Franse en Italiaanse moderne meesters (Bracque, Chagall, Lurcat, Metzinger, Picasso, Severini, De Chirico en Tozzi), 13 januari-5 februari.
werk van Oskar Kokoschka., 7 februari-12 maart.
schilderijen van Otto van Rees en beeldhouwwerk, tekeningen en grafiek van Céphas Stauthamer, 22 maart-10 april.
werk van Cornelis L.J. Begeer, medailleur, 11-18 april.
schilderijen van Constant Permeke, 21 april-14 mei.
stillevens van leden, 27 mei-19 juni.
oude Aziatische, in het bijzonder Chinese, kunst uit particuliere collecties, 13 oktober-5 november.
werk van Johan Buning, 11-26 november.
schilderijen van Harry Kuyten, 8-28 december.
werk van Matthieu Wiegman, 5-21 januari.
schilderijen, tekeningen en grafiek van Sierk Schröder, 27 januari-11 februari.
"Beeldhouwwerken en beeldhouwerstekeningen" van T.W. Mari Andriessen, L.P.J. Braat, F. Carasso, F.J. van Hall, J. Havermans, Gijs Jacobs v.d. Hof, Hildo Krop, Johan Polet, John Raedecker, B. Sondaar, Céphas Stauthamer, Jules Vermeire, Charles Vos, J. Wertheim en J. Wezelaar, 23 februari-17 maart.
schilderijen van Louise van Holthe tot Echten en Raoul Martinez, 13 april-4 mei.
werk van leden, 25 mei-16 juni.
schilderijen en tekeningen van K. Andréa, 28 september-13 oktober.
damesportret van Pyke Koch, 26 oktober-6 november.
werk van leden, 16 november-8 december.
oude Chinese en Japanse kunst uit de Tikotin-verzameling, 14 december-5 januari 1941.
schilderijen van Dirk Oudes en gouaches van H.M. van der Spoel, 1-16 februari.
schilderijen en tekeningen van Gerrit van 't Net, 8-23 maart.
beeldhouwwerken en tekeningen van Johan van Zweden, 12-27 april.
zelfportretten en stillevens van leden, 23 mei-15 juni.
tekeningen van Christophe Karel Henri de Nerée tot Babberich en borduurwerken van mevrouw De Nerêe tot Babberich-van Houten, 4-20 juli.
schilderijen, tekeningen en lithografieën van S. Moulijn, 20 september-5 oktober.
schilderijen van leden, voorstellende het Geertekerkhof, 11-26 oktober.
schilderijen en tekeningen van Germ de Jong, 1-16 november.
werk van leden, 22 november-7 december.
werk van de Haagse schilders Andréa, Draijer, Van Heel, Kamerlingh Onnes, Kramer, Kromjong, De Moor, Péterin en Smith, 20 december-7 januari 1942.
tekeningen van S. Salim, Céphas Stauthamer en Laurens Tuynman, 14-29 maart.
schilderijen en tekeningen van prof. H.J. Wolter, 11-26 april.
werk van leden, 9-25 mei.
schilderijen, tekeningen en grafiek van prof. Hans Orlowski, 6-21 juni.
schilderijen en tekeningen van Jacob, Matthijs, Simon en Willem Maris, 17 oktober-5 november.
schilderijen van de Franse schilders F. Deshayes, R. Maguet en E. Sigrist en tekeningen van de Utrechtse kunstenaar A. Frederikse, 21 november-6 december.
schilderijen en tekeningen van meesters van de Haagse School, o.a. Jacob, Matthijs en Willem Maris, Théophile de Bock, M.H. Blommers, L.J. Akkeringa, Paul Arntzenius en S. Mesdag-van Houten, 12 december-12 januari 1943.
werk van leden, 23 januari-7 februari.
schilderijen en tekeningen van Nico Wijnberg en Theo Kurpershoek, 27 februari-14 maart.
Franse affiches, 3-24 april.
tekeningen en grafiek van R. Bresdin, P. Gauguin, W. van Leusden en J.M. Prange, 15-30 mei.
schilderijen en tekeningen van Co Breman, 26 juni-11 juli.
tekeningen van Hollandse en Vlaamse meesters uit de 16de en 17de eeuw (collectie J.J.M. Wiegersma), 25 juli.
schilderijen en tekeningen van Freek van den Berg, 3-17 oktober.
Indische miniaturen, Japanse surimonos en houtsneden uit diverse collecties, 6-21 november.
werk van leden, 27 november-19 december.
etsen van Willem Witsen, Willem de Zwart en Pierre Dupont, 15-30 januari.
werk van Paul Arntzenius en Frans Völlmer, 19 februari-5 maart.
etsen van Jan Poortenaar en aardewerk van Luigi de Lerma en van "Tiglia" uit Tegelen, 8-23 april.
werk van Haagse en andere schilders, 29 april-14 mei.
werk van leden, 21 mei-4 juni.
werk van Otto van Rees, 25 juni-8 juli.
kindertekeningen (inzendingen Lubro-jubileumprijsvraag) en 4 modellen van Utrechtse beeldhouwers voor een gevelplastiek van de Lubrofabrieken, 14-24 augustus.
werk van leden die tijdens de Duitse bezetting geen lid van de Kultuurkamer zijn geweest, 22 september-7 oktober.
schilderijen, tekeningen en etsen van Elisabeth Adriani-Hovy, 8-23 december.
schilderijen en aquarellen van Johan Buning, 26 januari-10 februari.
tekeningen en schilderijen van leden, 23 februari-9 maart.
werk van leden-beeldhouwers, 6-21 april.
tekeningen en grafiek van Dirk van Gelder, 4-18 mei .
werk van Johan Gabriëlse, 28 september-12 oktober.
werk van A.C. Willink, waaronder een dubbelportret van F.H. Fentener van Vlissingen en J.W. van Beuningen, directeuren van de Steenkolen Handelsvereniging, 15-18 oktober.
werk van leden, 9-24 november.
werk van N. Eekman, 7-20 december.
tekeningen van Nederlandse meesters uit de 17de eeuw uit particuliere collecties, 12-26 januari.
werk van K. Andréa, 1-23 februari.
werk van Fred. Sieger, eind maart-.. april.
grafiek van Goya, Pascin en Kubin, 19 april-4 mei.
schilderijen en tekeningen van leden over de onderwerpen "Utrechts stadsgezicht" en "oorlogsjaren", mei .
schilderijen en tekeningen van Henk Krijger en Jaap Wagemaker, en grafiek van Bert Bouman en Madeleine Melsonn, 31 mei-15 juni.
werk van Herman Kruyder, 6-28 september.
werk van leden uit de jaren 1807-1947 (in het Centraal Museum), 11 oktober-9 november.
schilderijen, aquarellen en pastels van Karin Eyck, Ger Lataster en Pieter Defesche, 18 oktober-2 november.
schildersprenten 1947, 15-30 november.
schilderijen van de Parijse Nederlanders Frits Klein, Mena Loopuit, Frans Boers, Chr. Bouwmeester, Marie Raymond en Nic Warb, 17 januari-1 februari.
werk van Leo Gestel, 14-29 februari.
tekeningen van Paul Citroen, 6-21 maart.
werk van de Hollandse Aquarellistenkring, 24 april-9 mei."Zes Hagenaars", werk van Hubert Bekman, Herman Berserik, Jan van Heel, Ferry Slebe, Henk Hunnik en Theo von der Nahmer, 22 mei-6 juni.
werk van Jan Boon Azn., Antoinette Gispen, Joop Hekman, Loukie van Luyn-Metz en Perdok, 12-26 juni.
schilderijen van Raoul Martinez, 25 september-10 oktober.
werk van de schilder-arts Hendrik Wiegersma, 23 oktober-7 november.
werk van leden, 20 november-8 december.
werk van de Amsterdamse groep "De tien realisten", ook wel de "Groep Wijnberg" genoemd, 11-26 december.
werk van Dolf Henkes, 22 januari-6 februari.
werk van leden (in de zalen van Pulchri Studio te Den Haag), 13-26 februari.
werk van leden van Pulchri Studio, Den Haag, 19 februari-6 maart.
werk van Cornelis van Leeuwen, 19 maart-3 april.
schilderijen uit Utrechts bezit, (1)-15 mei.
werk van Reinhart Dozy (onder auspiciën van de Vereniging "Drente" te Utrecht), 11 juni-3 juli.
werk van leden (in het Centraal Museum), 18 juli-14 augustus.
werk van Kees van Dongen, 7-28 augustus.
werk van Adriaan van der Weyden en Dick Zwier, 17 september-2 oktober.
schilderijen en pastels van Sierk Schroder en werk van Paul Citroen, 29 oktober-13 november.
"Nutidig Hollandsk Kunst", werk van leden in het raadhuis van Aarhus (Denemarken), 26 november-11 december.
Middeleeuwse religieuze kunst, 17-24 december.
schilderijen en tekeningen van H.K.H. Prinses Wilhelmina, 7-29 januari.
beeldhouwwerken van Pier Arjen de Groot en Hans Ittman, en schilderijen van Frans van Steenhoven, 25 februari-12 maart.
werk van leden, 6-23 april.
werk van Sipke Cornelis Houtman, 13-26 mei.
werk van leden op de middenstandstentoonstelling "De drie zuilen" in de Jaarbeursgebouwen, mei.
schilderijen en tekeningen van Han Hulsbergen, 3-16 juli.
kinderfoto's van Nico Jesse, 23 september-7 oktober
werk van leden, 18 november-6 december.
moderne schilderijen uit de verzameling van P.A. Regnault, 13-28 januari.
schilderijen en tekeningen van Carel Stegeman en Françoise André, 10-25 februari.
collages van Anni Apol, pastels en litho's van Harke Wiersma, 3-18 maart.
beeldhouwwerken en tekeningen van leden-beeldhouwers en tekeningen van Trudi Schlatter, 5-20 mei.
schilderijen en tekeningen van werkende leden, 9-24 juni.
werk van leden, 1-16 december.
werk van Janus en Jo de Winter, ?.
werk van Otto van Rees en Luigi de Lerma en werk van de Utrechtse beeldhouwers Joop Hekman, Pieter d'Hont, Maarten Pauw, Renê van Seumeren en Charles Weddepohl, 19 april-4 mei.
werk van leden (in de Waag te Nijmegen), 20 oktober-10 november.
werk van leden, 22 november-8 december.
Chinese en Japanse tekeningen en houtsneden, Aziatische plastiek en Indonesische krisknoppen, 20 december-4 januari 1953.
werk van mevrouw E. Adriani-Hovy, 7-22 februari.
portretten, brieven, documenten, manuscripten en curiosa betreffende Nicolaas Beets t.g.v. zijn 50ste sterfdag; met afgietsels van het Hildebrand-monument van prof. J. Bronner, 7-29 maart.
werk van leden, 9 mei-..
pastels uit Mallorca en Ibiza van Jan van Ham, 7-22 november.
Nijmeegse gemeenschap van beeldende kunstenaars, 17 oktober-1 of 2 november 1953.
werk van leden, 28 november-13 december.
werk van leden, 24 april-9 mei.
werk van Piet van der Hem, 12-27 juni.
tekeningen van Dirk Oudes, 16-31 oktober.
schilderijen, tekeningen en grafiek van Johannes Bezaan, 13-28 november.
werk van Otto B. de Kat, 18 december-2 januari 1955.
werk van J.N.A. Vergeer, 22 januari-6 februari.
werk van R. Frankot, 26 februari-13 maart.
schilderijen en tekeningen van Kees Andréa, 30 april-15 mei.
werk van leden, 21 mei-12 j uni.
werk van Francois Desmoyer (i.s.m. "De Utrechtse Kring"), 2-31 juli.
werk van B.J. Kerkhof en Willem van Kuilenberg, 22 oktober-5 november.
werk van leden, tevens herdenkingstentoonstelling van Micha Landt, 26 november-11 december.
beeldhouwwerken van mevr. G. Rueter, L.H. Sondaar en Pieter d'Hont, en edel smeedwerk van Leo Brom, 23 december-14 januari 1956.
schilderijen en tekeningen van Rudy Bierman, 10-25 maart.
werk van David Bautz, 14-30 april.
werk van leden, 19 mei-3 juni.
schilderijen en tekeningen van Hans Engelman en Max Reneman, 16 j uni-1 juli.
werk van leden van de Brusselse schildersgroep "Kore", 20 oktober-4 november.
werk van leden, 24 november-9 december.
kleurendrukken, houtsneden en bibliophiel werk van W.J. Rozendaal, vervaardigd voor de Stichting "De Roos" te Utrecht, 29 december-13 januari 1957.
werk van H.A. van Meegeren, 2-24 februari.
werk van Gerard Princee, 30 maart-14 april.
werk van jonge leden, 27 april-12 mei.
werk van Anna Zomer, 22 juni-7 juli.
"Beitel en palet", werk van leden uit verleden en heden (in het Centraal Museum), 18 oktober-15 december.
"Floris Verster uit de Lakenhal te Leiden", 2 november-8 december.
schilderijen en gouaches van Trudi Sodenkamp, 21 december-5 januari 1958.
geschilderde, getekende en gebeeldhouwde portretten van Paul Citroen, Sierk Schröder, Pieter d'Hont, Willem Schrofer en Erika Visser, 1-16 februari .
schilderijen, tekeningen en ceramiek van Laurens Tuynman, aquarellen van H.H.L. Tieland, en oude gekleurde Chinese houtsneden, 22 februari-9 maart.
"Indianen van Brazilië", leven, kunstnijverheid en tekenkunstige uitingen van de indianen in het stroomgebied van de Amazone; met tekeningen van Sonja de Clercq-Westerhout, 12-27 april.
werk van leden, 9-24 mei.
beeldhouwwerken en tekeningen van Fred. Carasso, 16 juni-6 juli.
beeldhouwwerken, tekeningen en aardewerk van Savinio de Chirico, Kees van Dongen, Charles Eyck, Pyke Koch, Luigi de Lerma, Jan Sluyters en Henk Wiegersma, 18 oktober-2 november.
werk van leden, 22 november-7 december.
werk van Nederlandse beeldhouwers: Marï Andriessen, Prof. V.P.S. Esser, Prof. Paul Gregoire, Fri Heil, Cor Hund, Anneke Höfte, Nico Jonk, Carel Kneulman, H.C.M. van Lith, Willy Mignot, Niel Steenbergen, Arie Teeuwissen, Peter Vos, Hans Wezelaar, 20 december-4 januari 1959.
schilderijen en tekeningen van Hans van der Schaaf, 24 januari-8 februari.
gouaches en tekeningen van Perdok, 19 februari-6 maart.
"Plastiek en behang" (onder auspiciën van Rath S Doodeheefver), 4-11 april.
schilderijen, aquarellen en tekeningen van Herbert Fiedler, 25 april-10 mei.
werk van leden, 30 mei-14 juni.
werk van leden en andere Utrechtse kunstenaars in het stadhuis van Malmö (Zweden), 23 juli-2 augustus.
werk van de Hollandse Aquarellistenkring, 26 september-11 oktober.
beeldhouwwerken en tekeningen van Hubert van Lith, 23 oktober-12 november.
werk van leden, 21 november-6 december.
tekeningen en aquarellen van Utrechtse meesters uit de 17de t/m 19de eeuw (collectie Hans van Leeuwen, Amsterdam), 18 december-3 januari 1960.
Ceramiek van Judith Laqueur-Rêvêsz en grafiek van M.C. Escher, 23 januari-7 februari.
schilderijen en tekeningen van Pierre van Soest en Jan Sierhuis, en beeldhouwwerken van Carel Kneulman, 11-27 maart.
werk van leden, 9-24 april.
"Vorm en evenwicht", werk van Nederlandse beeldhouwers, 18 juni-10 juli.
schilderijen, gouaches en tekeningen van Frans Nols en Dick Zw i e r, 1-16 oktober.
etsen en litho's van A.J. Veldhoen, 29 oktober-13 november.
werk van leden, 26 november-11 december.
schilderijen en tekeningen van Nicolaas Wijnberg, 22 december-8 januari 1961.
beeldhouwwerken van Prof. V.P.S. Esser en aquarellen van mevr. Th. W. Esser-Wellensiek, 21 januari-5 februari.
"Oog in oog", portretten van leden door leden, 4-19 maart.
moderne grafiek in kleuren (uit Rijksbezit) en etsen, houtsneden en litho's van Samuel Jessurun de Mesquita, 15-30 april.
schilderijen en aquarellen van Hans Engelman en Jutta Metzger, 3-18 juni.
werk van Willem van Leusden, 23 september-8 oktober.
schilderijen en tekeningen van J. Sjollema, 21 oktober-5 november.
werk van leden, 18 november-3 december.
werk van de Nederlandse beeldhouwers F. Blaisse, C. Hund, H.D. Janzen, J.P.W. Meefout, Th. van der Pant, J.Smit en A.J.P. Teeuwisse; gouaches en mozaïek van J. Willems en grafiek van J. Kruiff, 23 december-14 januari 1962.
"Het Utrechts stadsgezicht", werk van leden, 27 januari-10 februari.
schilderijen, gouaches en houtsneden van Adriaan van der Weyden, 3-18 maart.
schilderijen van Paul Kerkhof, 31 maart-15 april.
werk van leden, 3-18 mei.
werk van Ina van Blaaderen, Antoinette Gispen, Jo de Recht-de Graaff, Joep Rooduyn, Jatie Schmidt-van Melle, 26 mei-9 juni.
"Het dier in de kunst" (i.s.m. de Maatschappij voor Diergeneeskunde), 12 september-6 oktober.
"X 5", werk van 5 Keulse kunstenaars: Hans Joachim Block, Ben Granzer, Hans Jürgen Grümmer, Peter Ohlow en R.A. Scholl, 13 oktober-4 november.
schilderijen en reisschetsen van Jan van Heel, 10-25 november.
werk van leden, 2-16 december.
werk van Israëlische kunstenaars, 20 december-13 januari 1963.
werk van Eugène Brands, 26 januari-10 februari.
etsen van Zoltin Peeter, 16 februari-4 maart.
schilderijen van Anton Rooskens, 9-30 maart.
schilderijen en gouaches van Jaap Nanninga, 8-28 april.
werk van de "Ring bildender Künstler", 2-26 mei.
werk van leden, 30 mei-16 juni.
grafiek van Roger Chailloux, 5-27 oktober.
gouaches, collages en grafiek van G.L. van den Eerenbeemt, 2-24 november.
werk van leden, 30 november-15 december.
schilderijen en tekeningen van Friso ten Holt, 21 december-16 januari 1964.
gouaches van Christiaan de Moor, 18 januari-2 februari.
schilderijen van Jan van Stekelenburg, 15 februari-8 maart.
schilderijen van Jaak Frenken, 14 maart-5 april .
werk van leden, 11 april-3 mei.
schilderijen, gouaches en grafiek van Frank Lodeizen, 8-30 mei.
schilderijen van Willy Noordam en Meike Sund, en plastieken van Lies Maes, 6-28 juni.
"Kunst-Liefde-Vrouwen", vrouwenportretten van leden, 16 september-4 oktober.
tekeningen van Piet Klaasse, 13 oktober-1 november.
werk van leden, 6-29 november.
tekeningen en gouaches van Perdok, 12 december-3 januari 1965.
grafiek van Charles Donker, Henk Hester en Koos van der Sluys, en plastieken van Jo Uiterwaal, 9-31 januari.
plastieken en tekeningen van Jop Goldenbeld, en schilderijen van Kees Wit, 6-28 februari .
schilderijen van Pierre van Soest, 6-28 maart.
werk van leden, 3-25 april.
schilderijen, gouaches en tekeningen van Lucebert (collectie C.A. Groenendijk en zn., Amsterdam), 30 april-23 mei.
schilderijen en etsen van Roelf Frankot, plastieken en monoprints van Ben Guntenaar, 29 mei-25 juni.
eigentijdse Nederlandse grafiek (collectie Chr.Leeflang, Utrecht), 16 oktober-7 november.
werk van leden, 13 november-5 december.
grafiek van Harry van Kruiningen, 11 december-2 januari 1966.
schilderijen van Rik van Bentum en Franck Gribling, en beeldhouwwerken van Theo Niermijer, 8-29 januari.
ceramiek, monotypes en gouaches van Luigi de Lerma, 4-26 februari.
grafiek van Anton Heyboer, plastieken van Carel Visser, 5-26 maart.
werk van Metten Koornstra, 1-23 april
werk van leden, 7-28 mei.
bekroonde inzendingen voor de Talens-prijs, 1965/66, 4-19 juni.
schilderijen en grafiek van Fer Hakkaart, 10 september-1 oktober.
grafiek van Ru van Rossum, 8-29 oktober.
werk van leden, 5-26 november.
collages en mozaïeken van Bert Jonkers, en plastieken van Paulus Reinhard, 3-26 december.
Jonge Nederlandse kunst, 7-28 januari.
werk van Jan Arons en (J.A.M.) Blewanus, 4-25 februari.
plastieken, gedenkpenningen, aquarellen en tekeningen van Jorien de Kruyff, Wilfried Put en Erik Claus, 4-25 maart.
schilderijen, etsen en tekeningen van Willem van Leusden, 1-22 april.
werk van leden, 6-27 mei.
tekeningen en grafiek van Ed Noyons en Geertjan van Oostende, 3-24 juni.
"De stad van morgen", inzendingen van in de stad en de provincie Utrecht wonende kunstenaars voor de "Hoog Catharijneprijs" voor beeldende kunst, 11-31 oktober.
werk van Jo de Recht-de Graaff, 11 november-2 december.
"Holland-Dada", werk van Paul Citroen, Theo van Doesburg, Kurt Schwitters, Otto en Adya van Rees, Henk Peeters, Arman-do, Jan Schoonhoven, Wim T.Schippers, Pieter Engels e.a. 9-30 december.
"het dier", schilderijen van Adriaan van der Weyden; "de mens", plastieken van Paul Kingma, 13-28 januari.
schilderijen, tekeningen en grafiek van Hans Siegmund, en plastieken van Wout Maters, 3-24 februari.
wandkleden van Loes van der Horst, 9-29 maart.
schilderijen van Rob Figee, en beeldhouwwerken van Jan van Dijk, 6-27 april.
werk van leden, 4-25 mei.
werk van Rob Otte, 7-28 september.
schilderijen, wandkleden, beeldhouwwerken en grafiek van de "Friese primitieven", 23 oktober-3 november.
werk van de werkgroep "Wand en ruimte" van "Arti et Industriae", Den Haag, 9-30 november.
grafiek van Jan Mensinga, 7-28 december.
werk van leden van de Haagse Kunstkring, 18 januari-5 februari.
klein-plastiek van Eka Thoden van Velzen, en werk van Pieter Vijlbrief, 8 februari-1 maart.
werk van Sloveense grafici, 15 maart-5 april.
werk van leden, 10 mei-1 juni.
"Kunstenaars uit Velsen", werk van Wim Bosman, Carmi Butteling, Mariana Bijvoet, Haye Gemser, Paul Höhner, Susanne Nan en Wouter Piersma, 20 september-12 oktober.
werk van Lambert Simon, 24 oktober-11 november.
werk van leden, 21 november-6 december.
werk van leden, 1-23 mei.
werk van Ro Mogendorff, 6-28 juni.
schilderijen van Toon van Ham, 12 j uli-2 augustus.
werk van leden die in de laatste 5 jaar lid zijn geworden, 23 oktober-8 november.
"Wittenburgers in Kunstliefde", beeldhouwwerken, schilderijen en grafiek van Julia van Verschuer, Fioen Blaisse, Irmgard Meefout-Stahl, Theresia van der Pant, Arie Teeuwisse, Herman D. Janzen, Joop Wïllems, Jaap Kruyff, Theodoor Heynes en Jan Meefout, 13 november-6 december.
werk van het Grafisch gezelschap "De Luis", 12 december-10 januari 1971.
schilderijen en gouaches van Theo Michels, 25 februari-16 maart.
schilderijen en gouaches van Nico Molenkamp, 17 april-16 mei.
werk van leden, 22 mei-13 juni.
werk van de graficus-pottenbakker Laurens Tuynman, 26 september-17 oktober.
plastieken van Gooitzen de Jong, en gobelins en tekeningen van Jeltje de Jong, 29 oktober-21 november.
"Vrouwen van Kunstliefde", werk van Ton Diekstra, A.L. Boellaard van Heeckeren, Emmy Eerdmans, Antoinette Gispen, Charlotte Groen, Jo de Recht, N. van Spaendonck-Dolk, Eka Thoden van Velzen en Plony van Zuylen, 27 november-18 december.
"Drie jonge grafici", werk van Anneke van Brussel, Ton Gravelijn en Frits Drent, 8-30 januari.
werk van Adriaan van der Weyden, 4-27 februari .
werk van Jan van Ham, 5-27 maart.
schilderijen en gouaches van Annemari van Zanten-Eilers, en plastieken van Ek van Zanten, 14 april-7 mei.
werk van leden, 12 mei-4 juni.
werk van de "Utrechtse Amateur Fotografen Vereniging", 19 augustus-3 september.
werk van de Poolse schilder en graficus Stanislaw Masiak, 14 oktober-6 november.
werk van leden, 18 november-6 december.
schilderijen en grafiek van Kees den Tex, 16 december-7 januari 1973.
"Waanzinnige wereld", werk van leden, 27 januari-18 februari.
plastiek van Kees van der Woude, schilderijen van Albert Robbe, 3-25 maart.
"Johan Uiterwaal 1892-1972", 7-30 april.
werk van leden, 2-24 juni.
etsen en foto's van Pol de Jong, Lydia Luyten, Ab Steenvoorden, Marius Vroegindewey en Frans Montens; en wandkleden van Lydia Luyten, 22 september-14 oktober.
werk van Germ de Jong, 27 oktober-18 november.
werk van leden, 24 november-9 december.
werk van de winnaars van de Bernard Johan Kerkhof-prijs, 15 december-6 januari 1974.
grafiek van Niels van Spaendonck, en beeldhouwwerk van Joep Faddegon, 12 januari-3 februari.
grafiek van J. Bragen en glassculptures van Bert van Loo, 9 februari-3 maart.
ceramiek van Barend Thijs Voerman, en steenplastiek, tekeningen, etsen, lino's en monoprints van Jan Gierveld, 9-31 maart.
schilderijen van Gerbrand Volger, 6-28 april.
werk van leden, 3-26 mei.
plastieken, olieverven en gouaches van Leonie en Niek Molenaar, 11 januari-2 februari.
beeldhouwwerk en schilderijen van Wout Maters en Hans Siegmund, 7 februari-2 maart.
schilderijen van de "Friese primitieven", 7-30 maart.
tekeningen, grafiek en schilderijen van Fred Fritschy, en beeldhouwwerk van Joop Wouters, 4-27 april.
werk van leden, 2-25 mei.
"Het voor-laatste realisme", schilderijen van Hans van Rossum, 28 mei-22 juni.
schilderijen, tekeningen en plastieken van Eef van Maanen, 29 augustus-21 september.
schilderijen van Geni Peter, 26 september-19 oktober.
tekeningen, schilderijen, plastieken en sieraden van Josëphine van der Hout, Nol Manten en Jan Scherjon, 24 oktober-16 november.
"Klaas kunst koop", werk van leden, 25 november-6 december.
werk van Willem van Leusden, 13 december-11 januari 1976.
"Nieuwe leden 1975", werk van Nel van Dijkhuizen, Anco van der Haar, Ben van Helden, Gerda van Leeuwen en Bert Temming, 23 januari-11 februari.
schilderijen van Marten Klompien, 13 februari-7 maart.
"Kunst aus Utrecht", werk van leden en niet-leden (in "Kubus" en "Gedok-Haus" te Hannover), 15 februari-21 maart.
grafiek en schilderijen van Antoinette Gispen, 13 maart-4 april.
"Aan de bok en voor de ezel", kleur- en vormvariaties van Pieter Vijlbrief, 9 april-2 mei.
werk van leden, 7 mei-5 juni.
bronsplastieken van Bram Roth en aquarellen van Theo Bitter, 11 juni-4 juli.
tekeningen, grafiek en schilderijen van Charlotte Groen, 28 augustus-19 september.
etsen van Anne Huitema, 24 september-10 oktober.
schilderijen en pastels van Nora van der Flier en Gootje Horst, 16 oktober-7 november.
werk van leden, 12 november-4 december.
schilderijen, etsen en pastels van Willy Belinfante en Laetitia de Haas, 10 december-2 januari 1977
"Nieuwe leden 1976", werk van Wies Jansen, Eugène Jongerius, Erik Rijssemus, Gerben Weidema en Philip Wiesma, 7-30 januari.
glasplastieken, tekeningen en collages van Hans van Lunteren, 4-26 februari.
schilderijen en tekeningen van Joop Sjollema, 4-28 maart.
grafiek van Paul de Koning en plastiek van Renske Morks, 2-24 april.
werk van leden, 29 april-22 mei.
"Kafig", tentoonstelling van het Künstlersyndikat Frankfurt, 27 mei-18 juni.
schilderijen, tekeningen en etsen van Barbara, Rudolf en Sabine Vess, 26 augustus-18 september.
werk van Gé ter Horst, 23 september-14 oktober.
olieverf, tempera en gouaches van Frans van Hienen, Ron Watts en Pim Leefsma, 22 oktober-13 november.
werk van Rien Goené, 18 november-11 december.
schilderijen van Jan van Heel, 16 december-8 januari 1978.