Archieven Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
104097 De historie van de Gereformeerde Kerk van Capelle aan den IJssel : de historie mede bekeken vanuit de vaderlandse en kerkgeschiedenis; / Leo Suurland. - Capelle aan den IJssel : AVW Vakpers, 1999. 56 : ill. : 30, ISBN: 9076217041 PK: PKN 229.3 Capelle a/d IJssel
Aanvraagnummer:
PK: PKN 229.3 Capelle a/d IJssel
Collectie:
Protestantse Kerk Nederland (PKN)
Titel:
De historie van de Gereformeerde Kerk van Capelle aan den IJssel : de historie mede bekeken vanuit de vaderlandse en kerkgeschiedenis
Auteur:
Suurland, Leo
Brontype:
Boek
Taal:
Nederlands
Plaats van uitgave:
Capelle aan den IJssel
Uitgever/drukker:
AVW Vakpers
Aantal pagina's delen:
56
Formaat:
30
Illustraties:
ill.
Auteursvermelding:
Leo Suurland
ISBN:
9076217041
Jaar uitgave:
1999
Vroegste jaar van uitgave:
1999
Geografische namen:
Auteurs: