Archieven Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
103546 "Geef de verzetshelden een gezicht en de vrijheid een stem; / [samenst. Leo van Vlodorp]. - [De Bilt] : [Historische Kring d 'Oude School], 2020. 128 p. : ill. : 26 cm. - Opgedragen aan Kees Brinkhof en Betty Bausch-Polak. Met bronnen en lit.opg. PK: K2020-28
Ter gelegenheid van de viering van 75 jaar bevrijding verscheen deze publicatie om de gevallen verzetshelden uit De Bilt een gezicht te geven. Achter elke gebeitelde naam op het herdenkingsmoment zit een gezich, een leven.
Aanvraagnummer:
PK: K2020-28
Collectie:
Het Utrechts Archief
Titel:
"Geef de verzetshelden een gezicht en de vrijheid een stem
Auteur:
Vlodorp, Leo van
Brontype:
Boek
Taal:
Nederlands
Plaats van uitgave:
[De Bilt]
Uitgever/drukker:
[Historische Kring d 'Oude School]
Samenvatting:
Ter gelegenheid van de viering van 75 jaar bevrijding verscheen deze publicatie om de gevallen verzetshelden uit De Bilt een gezicht te geven. Achter elke gebeitelde naam op het herdenkingsmoment zit een gezich, een leven.
Aantal pagina's delen:
128 p.
Formaat:
26 cm
Illustraties:
ill.
Auteursvermelding:
[samenst. Leo van Vlodorp]
Bibliografische annotatie:
Opgedragen aan Kees Brinkhof en Betty Bausch-Polak. Met bronnen en lit.opg.
Jaar uitgave:
2020
Vroegste jaar van uitgave:
2020
Auteurs: