Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
57680 De geschiedenis van het klooster op de Agnietenberg; / B.J. Thüss. - In: , [ K2002-51 ], p. 81-111. - ill., krt. . - Met lijst van prioren, subprioren en procurators van het Agnietenbergklooster Onder andere wordt ingegaan op de moeilijkheden waarmee het convent van de Agnietenberg in 1423 te maken krijgt als gevolg van het Utrecht Schisma dat duurde tot 1450
Titel:
De geschiedenis van het klooster op de Agnietenberg
Auteur:
Thüss, B.J.
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
Onder andere wordt ingegaan op de moeilijkheden waarmee het convent van de Agnietenberg in 1423 te maken krijgt als gevolg van het Utrecht Schisma dat duurde tot 1450
Illustraties:
ill., krt.
Auteursvermelding:
B.J. Thüss
Deelnummer:
*02
Bibliografische annotatie:
Met lijst van prioren, subprioren en procurators van het Agnietenbergklooster
Trefwoorden:
Geografische namen:
Auteurs: