Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
58456 De Boomgaard aan de Herenweg in Houten; / Hans van Aken. - In: , [ UAT 185 ]. - Vol. 36, nr. 2/3 (juni-sept. 2002), p. 46-52. - ill. In het kader van een verkavelingsplan dreigt de boomgaard aan de Herenweg/De Poort te Houten te moeten verdwijnen. Auteur wil met dit artikel bereiken dat er discussie hiervoor op gang zal komen
Titel:
De Boomgaard aan de Herenweg in Houten
Auteur:
Aken, Hans van
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
In het kader van een verkavelingsplan dreigt de boomgaard aan de Herenweg/De Poort te Houten te moeten verdwijnen. Auteur wil met dit artikel bereiken dat er discussie hiervoor op gang zal komen
Illustraties:
ill.
Auteursvermelding:
Hans van Aken
Deelnummer:
2002
Trefwoorden:
Geografische namen:
Auteurs: