Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
60689 'Pallas Ultrajectina, is quinta dearum' : Anna Maria van Schurman en haar Neolatijnse dichtkunst; / Pieta van Beek. - In: , [ K2003-99 ], p. 45-67. - ill., portr. . - Met lit.opg. Anna Maria van Schurman werd in 1607 in Utrecht geboren. Zij was de eerste vrouwelijke student in Nederland. Dit artikel bevat acht Neolatijnse gedichten met vertalingen van haar hand en een overzicht van alle Neolatijnse gedichten van Van Schurman
Titel:
'Pallas Ultrajectina, is quinta dearum' : Anna Maria van Schurman en haar Neolatijnse dichtkunst
Auteur:
Beek, Pieta van
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
Anna Maria van Schurman werd in 1607 in Utrecht geboren. Zij was de eerste vrouwelijke student in Nederland. Dit artikel bevat acht Neolatijnse gedichten met vertalingen van haar hand en een overzicht van alle Neolatijnse gedichten van Van Schurman
Illustraties:
ill., portr.
Auteursvermelding:
Pieta van Beek
Deelnummer:
*2
Bibliografische annotatie:
Met lit.opg.
Geografische namen:
Auteurs: