Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
101939 Le thème de la femme dans la picaresque Espagnole : openbare les gegeven bij de aanvaarding van het ambt van lector in de Spaanse letterkunde aan de Rijksuniversiteit te Utrecht op vrijdag 2 december 1955 door Dr. G.E. Alvarez; - Groningen [etc.] : J.B. Wolters, 1955. 29, [3 blanco] p.: 24 cm. - Tekst in het Frans. - (Muller: 5101 39x) PK: VV 544 (1955 003)
Aanvraagnummer:
PK: VV 544 (1955 003)
Collectie:
Het Utrechts Archief
Titel:
Le thème de la femme dans la picaresque Espagnole : openbare les gegeven bij de aanvaarding van het ambt van lector in de Spaanse letterkunde aan de Rijksuniversiteit te Utrecht op vrijdag 2 december 1955 door Dr. G.E. Alvarez
Auteur:
Alvarez, G.E.
Brontype:
Boek
Taal:
Frans
Plaats van uitgave:
Groningen [etc.]
Uitgever/drukker:
J.B. Wolters
Aantal pagina's delen:
29, [3 blanco] p.
Formaat:
24 cm
Bibliografische annotatie:
Tekst in het Frans. - (Muller: 5101 39x)
Jaar uitgave:
1955
Vroegste jaar van uitgave:
1955
Laatste jaar van uitgave:
1955
Geografische namen:
Auteurs: