Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
76378 Recht in de leer? : Eemnes van reformatie tot Franse tijd; / Jan Out. - In: , [ UAT 482 ]. - Vol. 32, nr. 1 (mrt. 2010), p. 33-50. - ill., krt., portr. Beschrijving hoe tijdens de reformatie de overgang van katholiek naar protestant is verlopen en de wijze waarop protestanten en katholieken na de reformatie met elkaar omgingen. Beschreven wordt wat er plaatselijk in de regio gebeurde.
Titel:
Recht in de leer? : Eemnes van reformatie tot Franse tijd
Auteur:
Out, J.V.M.
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
Beschrijving hoe tijdens de reformatie de overgang van katholiek naar protestant is verlopen en de wijze waarop protestanten en katholieken na de reformatie met elkaar omgingen. Beschreven wordt wat er plaatselijk in de regio gebeurde.
Illustraties:
ill., krt., portr.
Auteursvermelding:
Jan Out
Deelnummer:
2010
Trefwoorden:
Geografische namen:
Auteurs: