Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
59536 Een logeerpartij te Zeist in 1877; / Nellerieke Boucher. - In: , [ UAT 198 ]. - Vol. 33, nr. 1 (maart 2003), p. 25-32. - ill., portr. Fragment uit het manuscript van Ada Geertruide Beets, de jongste dochter van Nicolaas Beets, waarin zij herinneringen heeft vastgelegd aan haar jeugd. In dit fragment wordt een logeerpartij in 1877 in Zeist beschreven gezien door de ogen van de toen 6-jarige Ada
Titel:
Een logeerpartij te Zeist in 1877
Auteur:
Boucher, Nellerieke
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
Fragment uit het manuscript van Ada Geertruide Beets, de jongste dochter van Nicolaas Beets, waarin zij herinneringen heeft vastgelegd aan haar jeugd. In dit fragment wordt een logeerpartij in 1877 in Zeist beschreven gezien door de ogen van de toen 6-jarige Ada
Illustraties:
ill., portr.
Auteursvermelding:
Nellerieke Boucher
Deelnummer:
2003
Trefwoorden:
Geografische namen: