Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
Een Spakenburger visser verdronken op een Urker botter; / Piet van Schoor en Willem Meester. - In: [ UAT 456 ]. - Vol. 30, nr. 3 (sept. 2018), p. 98-109. - ill., portr. . - Als bijlage is de Uitspraak van de Raad voor de Scheepvaart toegevoegd, die dit ongeluk heeft onderzocht. Het verhaal van Frank Koelewijn uit Spakenburg. Hij verdronk in 1966 doordat een enorme golf hem van de dek veegde. Hij werd uit het water gehaald, maar was bewusteloos en overleed later.
Titel:
Een Spakenburger visser verdronken op een Urker botter
Auteur:
Schoor, Piet J. van; Meester, Willem
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
Het verhaal van Frank Koelewijn uit Spakenburg. Hij verdronk in 1966 doordat een enorme golf hem van de dek veegde. Hij werd uit het water gehaald, maar was bewusteloos en overleed later.
Illustraties:
ill., portr.
Auteursvermelding:
Piet van Schoor en Willem Meester
Deelnummer:
2018
Bibliografische annotatie:
Als bijlage is de Uitspraak van de Raad voor de Scheepvaart toegevoegd, die dit ongeluk heeft onderzocht.
Geografische namen: