Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
69684 Tussen de linies : 1000 x Marco van Basten; / Thomas Blom en Dirk van der Burgh. - Amsterdam : TM Publishers, 2006. 223 p. : portr. : 20 cm. - 1e dr.: ?, ISBN: 90-499-0026-7 PK: K2007-21
Verzameling van 1000 uitspraken en typeringen van zijn spel en persoon van de in Utrecht opgegroeide voetballer/coach Marco van Basten (1964)
Aanvraagnummer:
PK: K2007-21
Collectie:
Het Utrechts Archief
Titel:
Tussen de linies : 1000 x Marco van Basten
Auteur:
Blom, Thomas; Burgh, Dirk van der
Brontype:
Monografie
Taal:
Nederlands
Plaats van uitgave:
Amsterdam
Uitgever/drukker:
TM Publishers
Samenvatting:
Verzameling van 1000 uitspraken en typeringen van zijn spel en persoon van de in Utrecht opgegroeide voetballer/coach Marco van Basten (1964)
Aantal pagina's delen:
223 p.
Formaat:
20 cm
Illustraties:
portr.
Auteursvermelding:
Thomas Blom en Dirk van der Burgh
ISBN:
90-499-0026-7
Bibliografische annotatie:
1e dr.: ?
Jaar uitgave:
2006
Vroegste jaar van uitgave:
2006
Laatste jaar van uitgave:
2006
Editie:
4e dr.
Alternatieve titel:
s07
Trefwoorden: