Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
Het water in het Maartendijkse landschap; / Wim Baas. - In: [ UAT 507 ]. - Vol. 2004, nr. 28 (dec.), p. 22-27. - ill. . - Met lit.opg. Veenontginning had vergaande gevolgen voor mens en landschap. De bodemdaling was wel weer gunstig voor de Hollandse Waterlinie.
Titel:
Het water in het Maartendijkse landschap
Auteur:
Baas, Wim
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
Veenontginning had vergaande gevolgen voor mens en landschap. De bodemdaling was wel weer gunstig voor de Hollandse Waterlinie.
Illustraties:
ill.
Auteursvermelding:
Wim Baas
Deelnummer:
2004
Bibliografische annotatie:
Met lit.opg.
Auteurs: