Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
100303 Extra molennummer; / W. van Zijderveld, C. Spek Azn, . - [S.l.] : Vereniging Historisch Lexmond en Hei- en Boeicop, 2006. 60 p. : ill. : 21 cm. - Speciale editie In: [ UAT 624 ] Bevat: Polder en Molens van Lexmond en Hei- en Boeicop ; Beschrijving van het ontstaan van de bemalingsgeschiedenis in de Vijheerenlanden ; Johannis van Zijl, een bekende Lexmondse molenmaker ; Korenmolen Lexmond.
Titel:
Extra molennummer
Auteur:
Zijderveld, Walter van; Spek, C.
Brontype:
Boek
Taal:
Nederlands
Plaats van uitgave:
[S.l.]
Uitgever/drukker:
Vereniging Historisch Lexmond en Hei- en Boeicop
Samenvatting:
Bevat: Polder en Molens van Lexmond en Hei- en Boeicop ; Beschrijving van het ontstaan van de bemalingsgeschiedenis in de Vijheerenlanden ; Johannis van Zijl, een bekende Lexmondse molenmaker ; Korenmolen Lexmond.
Aantal pagina's delen:
60 p.
Formaat:
21 cm
Illustraties:
ill.
Auteursvermelding:
W. van Zijderveld, C. Spek Azn,
Bibliografische annotatie:
Speciale editie In: [ UAT 624 ]
Jaar uitgave:
2006
Vroegste jaar van uitgave:
2006
Geografische namen: