Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
104341 Het ontstaan van Elim; / Albert Metselaar. - [S.l.] : Culturele Vereniging Elim, 1986. 190 p. : ill. : 30 cm. - Fotokopie, ISBN: 9090013660 PK: PKN 229.3 Elim
De ontwikkeling van een deel van het Hollandscheveld tot het zelfstandige Drentsche dorp Elim heeft zo'n 60 jaar geduurd. Het Van Leeuwenkerkje was een samenbindend element.
Aanvraagnummer:
PK: PKN 229.3 Elim
Collectie:
Protestantse Kerk Nederland (PKN)
Titel:
Het ontstaan van Elim
Auteur:
Metselaar, Albert
Brontype:
Boek
Taal:
Nederlands
Plaats van uitgave:
[S.l.]
Uitgever/drukker:
Culturele Vereniging Elim
Samenvatting:
De ontwikkeling van een deel van het Hollandscheveld tot het zelfstandige Drentsche dorp Elim heeft zo'n 60 jaar geduurd. Het Van Leeuwenkerkje was een samenbindend element.
Aantal pagina's delen:
190 p.
Formaat:
30 cm
Illustraties:
ill.
Auteursvermelding:
Albert Metselaar
ISBN:
9090013660
Bibliografische annotatie:
Fotokopie
Jaar uitgave:
1986
Geografische namen: