Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
Keramiek, textiel en sieraden : Galerie Het Kapelhuis; / door Ger J. M. de Ree. - In: [ UAT 53 ]. - Vol. 27, nr. 2 (juni 2025), p. 16-17. - ill. Recent zijn er schenkingen gedaan aan de Oudheidkundige Vereniging Flehite van objecten door kunstenaars, die destijds hebben geëxposeerd in Galerie Het Kapelhuis (1960-1992). Dit vormt de aanleiding voor dit artikel, dat tevens een oproep is tot uitbreiding van deze Kapelhuis-collectie.
Titel:
Keramiek, textiel en sieraden : Galerie Het Kapelhuis
Auteur:
Ree, Ger de
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
Recent zijn er schenkingen gedaan aan de Oudheidkundige Vereniging Flehite van objecten door kunstenaars, die destijds hebben geëxposeerd in Galerie Het Kapelhuis (1960-1992). Dit vormt de aanleiding voor dit artikel, dat tevens een oproep is tot uitbreiding van deze Kapelhuis-collectie.
Illustraties:
ill.
Auteursvermelding:
door Ger J. M. de Ree
Deelnummer:
2025
Trefwoorden:
Geografische namen:
Auteurs: