Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Artikel
68616 Lodewijk Napoleon en de waterstaat; / G.P. van de Ven. - In: , [ K2006-84 ], p. 125-146. - ill., krt. De uitvoering van waterstaatswerken, de organisatie van het waterstaats- en dijksbestuur en het bieden van hulp tijdens watersnoodrampen in de regeringsperiode van Lodewijk Napoleon
Titel:
Lodewijk Napoleon en de waterstaat
Auteur:
Ven, G.P. van de
Brontype:
Artikel
Taal:
Nederlands
Samenvatting:
De uitvoering van waterstaatswerken, de organisatie van het waterstaats- en dijksbestuur en het bieden van hulp tijdens watersnoodrampen in de regeringsperiode van Lodewijk Napoleon
Illustraties:
ill., krt.
Auteursvermelding:
G.P. van de Ven
Deelnummer:
*3
Auteurs: