Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
79316 De onbekende Voetius : Gisbertus Voetius en zijn tijd; / samengest. door de Voetiuswerkgroep van de Voetiusscholengemeenschap te Goes ; [eindred. J. Roodbeen]. - Goes : Voetiuswerkgroep, [1989]. 44 p. : ill., plgr., portr. : 23 cm. - Omslagtitel: De onbekende Voetius 1589-1989. - met lit.opg. - Catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling van 17 juni tot 8 oktober 1989 in Museum Het Gouverneurshuis te Heusden en van 21 oktober tot 2 december 1989 in Museum voor Zuid- en Noord-Beveland te Goes PK: DK2011-54
Aanvraagnummer:
PK: DK2011-54
Collectie:
Het Utrechts Archief
Titel:
De onbekende Voetius : Gisbertus Voetius en zijn tijd
Auteur:
Roodbeen, J.
Corporatieve auteur:
Voetiuswerkgroep van de Voetiusscholengemeenschap te Goes
Brontype:
Monografie
Taal:
Nederlands
Plaats van uitgave:
Goes
Uitgever/drukker:
Voetiuswerkgroep
Aantal pagina's delen:
44 p.
Formaat:
23 cm
Illustraties:
ill., plgr., portr.
Auteursvermelding:
samengest. door de Voetiuswerkgroep van de Voetiusscholengemeenschap te Goes ; [eindred. J. Roodbeen]
Bibliografische annotatie:
Omslagtitel: De onbekende Voetius 1589-1989. - met lit.opg. - Catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling van 17 juni tot 8 oktober 1989 in Museum Het Gouverneurshuis te Heusden en van 21 oktober tot 2 december 1989 in Museum voor Zuid- en Noord-Beveland te Goes
Jaar uitgave:
[1989]
Vroegste jaar van uitgave:
1989
Laatste jaar van uitgave:
1989
Alternatieve titel:
De onbekende Voetius 1589-1989
Geografische namen: