Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
105625 Memorie houdende samenvatting van de nadeelen verbonden aan eene eventueele demping van de Leidsche Vaart en tot oplossing van het verkeersvraagstuk langs die V=vaart; / Comité tot verbetering van de Leidsche Vaart te Utrecht. - [Utrecht] : [s.n.], 1926. 14 p. : krt. : 34 cm PK: DK2023-1
Samenvatting van de denkbeelden die verontruste belanghebbenden naar voren hebben gebracht tegen de demping van de Leidsche Vaart.
Aanvraagnummer:
PK: DK2023-1
Collectie:
Het Utrechts Archief
Titel:
Memorie houdende samenvatting van de nadeelen verbonden aan eene eventueele demping van de Leidsche Vaart en tot oplossing van het verkeersvraagstuk langs die V=vaart
Corporatieve auteur:
Comité tot verbetering van de Leidsche Vaart te Utrecht
Brontype:
Boek
Taal:
Nederlands
Plaats van uitgave:
[Utrecht]
Uitgever/drukker:
[s.n.]
Samenvatting:
Samenvatting van de denkbeelden die verontruste belanghebbenden naar voren hebben gebracht tegen de demping van de Leidsche Vaart.
Aantal pagina's delen:
14 p.
Formaat:
34 cm
Illustraties:
krt.
Auteursvermelding:
Comité tot verbetering van de Leidsche Vaart te Utrecht
Jaar uitgave:
1926
Vroegste jaar van uitgave:
1926
Geografische namen: