Bibliotheek Het Utrechts Archief Het Utrechts Archief

Bibliotheek

Het Utrechts Archief beschikt over de grootste collectie boeken, kranten en tijdschriften van de geschiedenis van de stad en provincie Utrecht. 

Wat heb ik nodig om een item in te zien?

U kunt onze boeken, kranten en tijdschriften alleen raadplegen in onze studiezaal. Daarvoor heeft u het aanvraagnummer van een item uit de bibliotheekcatalogus nodig. U vindt dit nummer direct bovenaan de beschrijving na 'aanvraagnummer'. 

In onze studiezaal kunt u ter plekke een aanvraag doen. 

beacon
 
 
Boek
99508 Algemeen Reglement van politie voor het kanaal genaamd de Keulsche vaart, van de rivier de Lek te Vreeswijk tot Amsterdam; - [S.l.] : [s.n.], [1861]. 40 p.: 24 cm. - Behoort bij het Koninklijk besluit van den 29sten December 1861 (St.bl. no. 180), ondertekend S. van Heemstra. - Op pag. voorafgaand aan het Koninklijk besluit in hss. 'De Hoofdingenieur van den Waterstaat in het 8e distrikt W.
v Reede'. - (Muller: 5478) PK: VV 18 (1861 003)
Aanvraagnummer:
PK: VV 18 (1861 003)
Collectie:
Het Utrechts Archief
Titel:
Algemeen Reglement van politie voor het kanaal genaamd de Keulsche vaart, van de rivier de Lek te Vreeswijk tot Amsterdam
Auteur:
Heemstra, S. van
Brontype:
Monografie
Taal:
Nederlands
Plaats van uitgave:
[S.l.]
Uitgever/drukker:
[s.n.]
Aantal pagina's delen:
40 p.
Formaat:
24 cm
Bibliografische annotatie:
Behoort bij het Koninklijk besluit van den 29sten December 1861 (St.bl. no. 180), ondertekend S. van Heemstra. - Op pag. voorafgaand aan het Koninklijk besluit in hss. 'De Hoofdingenieur van den Waterstaat in het 8e distrikt W.
v Reede'. - (Muller: 5478)
Jaar uitgave:
[1861]
Vroegste jaar van uitgave:
1861
Geografische namen:
Auteurs: